Яке майно можна орендувати в ПроЗорро

Лют 16, 2022 Новини

Сучасні електронні торги – це процедура, що є однаково вигідною як для замовника так і постачальника. Користуючись будь-якою конкурентною процедурою, починаючи з електронних торгів, аукціонів та закінчуючи тендерами, замовник має можливість отримати товари, послуги або ж виконання робіт за вигідною ціною.

Що стосується користувачів, що є постачальниками, то для них участь в закупівлях через ПроЗорро – це можливість отримати нові ринки збуту та запропонувати свою продукцію та послуги великій кількості замовників.

Що стосується самого алгоритму, який береться за основу, то тут багато залежить від того, про який саме формат конкурентної процедури йде мова. В будь-якому випадку, всі користувачі, що подають свої цінові пропозиції, можуть бути впевнені, що вони знаходяться в умовах справжньої конкуренції.

Щоб впевнитися в цьому, достатньо перейти за посиланням https://sale.ueex.com.ua/ru/news/zemelqnyj-aukcion-u-kyjevi-na-majdanchykah-prozorro-prodazhi, де можна знайти величезну кількість актуальних лотів, в яких кожен має можливість взяти участь.

Варто пам’ятати, що сучасний формат електронних аукціонів – це не лише процедура, за допомогою якої можна продавати майно. Насправді, інтернет-аукціон дає реальну можливість користувачам орендувати майно.

Сама процедура немає якихось глобальних відмінностей в порівнянні з тим, як проходить реалізація майна. 

Говорячи про відмінності в самому оголошенні та вимогах, то рекомендується лише звертати увагу на наступні моменти:

 • Стартова ціна;
 • Умови, на яких орендоване майно може набути нового власника;
 • Термін, на який майно здається в оренду;
 • Умови, на яких буде орендуватися саме майно.

Це основні аспекти, які справді мають велике значення, тому з ними краще ознайомитися якомога раніше.

Ще одне цікаве питання стосується безпосередньо самого майна, яке може вдало реалізовуватися через систему ПроЗорро.

 • Транспортні засоби – це може бути сільськогосподарське обладнання, легкові авто, комунальний транспорт, адміністративні авто й так далі. Також, в форматі ПроЗорро можна орендувати авто приватних компаній;
 • Земельні ділянки – найбільш популярний лот, який має найбільший попит, коли мова заходить про оренду. Земля може здаватися у користування на короткий або ж довгий проміжок часу, що також варто брати до уваги;
 • Нерухомість – може здаватися в оренду для надання житлових умов, ведення комерційної діяльності або ж будь-яких інших цілей;
 • Техніка та різне обладнання – ще один тип майна, що має велику цінність та може орендуватися компаніями для збільшення свого технічного потенціалу.

Насправді, перелік майна, яке можна орендувати з використанням системи ПроЗорро є значно ширшим, тому на ознайомлення з ним потрібно значно більше часу.

Варто зауважити, що самі лоти з оренди майна вам доведеться шукати не на сайті ПроЗорро, а на електронних майданчиках. Українська енергетична біржа є чудовим прикладом того, як саме повинен виглядати майданчик з акредитацією в ПроЗорро.

Хто може взяти участь в відкритих торгах

Люди, які в певній мірі ознайомлені з тим, як працює система ПроЗорро, добре розуміють, що торги можуть бути закритими, з обмеженою участю та відкритими.

 • В першому випадку, запрошення надсилаються самим замовником, в той час як хід торгів залишається в таємниці, так само як і їх результати;
 • В другому випадку, процедура відрізняється тим, що участь також можна брати лиш отримавши запрошення. Воно надсилається, виходячи з того, хто має відповідні сертифікати, ліцензії та можливості для виконання замовлення
 • В третьому випадку, ми говорим про прозорий та всім зрозумілий формат процедури, що дозволяє взяти участь в торгах кожному бажаючому. Водночас, весь хід процедури залишається відкритим. Те ж саме стосується і результатів, з якими може ознайомитися кожен.

Стати учасником в такому форматі торгів можуть не лише юридичні але і фізичні особи. Головна вимога – це досконале ознайомлення з вимогами організатора та їх чітке виконання. Лише в такому випадку в учасників буде можливість поборотися за перемогу в торгах.

Що таке електронний майданчик

На момент створення та запуску системи ПроЗорро ще не було чіткого розуміння, за яким принципом учасники зможуть находити оголошення для участі в торгах.

Виходом з ситуації стали саме електронні майданчики, що надають достатньо інструментів для того щоб находити такі оголошення, аналізувати та надсилати свої цінові пропозиції.

Варто лиш пам’ятати, що самі майданчики можуть бути акредитованими і неакредитованими. Розглядати варто лише першу категорію сервісів, що досить чітко прописано в законі про проведення публічних закупівель. Що стосується пошуку таких сервісів, то для цього можна скористатися сайтом ПроЗорро.

від webic-admin