Як проходять торги з продажу нерухомості

Чер 8, 2021 Новини

Досить часто, підприємці або ж звичайні фізичні особи, яким раніше не доводилось брати участі в електронних торгах, задаються різними питаннями. Це може стосуватися всіх видів тендерів, починаючи з найбільш популярних та закінчуючи тими, які не вважаються настільки розповсюдженими. Особливу увагу хотілось би приділити реалізації нерухомого майна. На сьогодні, даний розділ вважається одним з найбільш популярних, через що ним користується досить велика кількість учасників.

Говорячи про продаж нерухомого майна, то найчастішим питанням є те, як саме проходять торги. Насправді, якщо поглиблюватися в деталі, то можна знайти певні відмінності. Більш того, різниця може бути відчутна навіть через те, що ви обрали якийсь не зовсім зручний майданчик й взяти участь в таких торгах вже стає складніше.

Саме тому, потрібно обирати акредитовані сервіси, які наявні в системі ProZorro. ТОВ Українська Універсальна Біржа – є одним з тих сайтів, де ви можете знайти величезну кількість лотів, які обновлюються максимально швидко. Більш того, сайт може запропонувати досить серйозний функціонал, що також є досить важливим моментом.

Що варто знати про саму процедуру?!

Почнемо з того, що в таких торгах використовується сама стандартна схема. Основний момент, який потрібно взяти до уваги – це те, що переможцем в торгах буде ой учасник, який зможе запропонувати за квартиру найбільш високу ціну. Такий тип торгів має суто комерційний характер, тому єдиним критерієм є саме вартість.

Важливо зазначити, що ще до старту торгів визначається початкова вартість, яка зазвичай є трішки нижчою ніж ринковий показник. В той момент, коли учасники вже перестають пропонувати більші високі ціни, визначається переможець, який останнім зробив свою пропозицію, яка і стала найбільш вигідною для організатора торгів.

Є також ситуації, коли запропонована вартість не зацікавила жодного з учасників. В такому випадку, другий етап починається вже з зменшеної ціни, що може викликати певну зацікавленість в учасників.

Якщо говорити в цілому, то продаж нерухомого майна не сильно відрізняється від того, як проводяться інші типи торгів. В цілому, схема електронних торгів завжди виглядає приблизно однаково й якихось особливих відмінностей ви тут не побачите. Цей момент також потрібно брати до уваги новачкам.

від webic-admin