Напрямки робот Асоціації біржових та електронних майданчиків

Лис 1, 2020 Новини

Асоціацію «Біржові та електронні майданчики» створили приватні компанії з власної ініціативи. Вони виступають в якості авторизованих майданчиків електронних систем Прозорро.Держазакупівлі та Прозорро.асоці.Продажі.

Організація захищає інтереси торгових бірж та електронних майданчиків в юридичній та економічній сфері.

В якому напрямку діє Асоціація

Керівництво організації намагається збільшити прозорість роботи товарних ринків, а також підвищити економічну ефективність. Асоціація намагається розвинути фондовий, агарний, металургійний ринок, сприяє законному продажу необробленої деревини та хімічних товарів.

Щоб організувати електронні торги, Асоціація користується найновішим програмним забезпеченням.

Як розвиваються електронні майданчики

Асоціація докладає зусиль, щоб створити прозорі умови для ведення бізнесу. Всі тендери проводяться публічно, громадськість також має доступ до аукціонів, на яких продають або здають в оренду державну та комунальну власність.

Організація відстоює права операторів електронних майданчиків, які готують, налагоджують контакти з учасниками, забезпечують сучасним програмним забезпеченням, перевіряють документи та безперервно спілкуються з усіма учасниками.

Також Асоціація забезпечує сприятливі умови для майданчиків, які акредитовані через Прозорро.Продажі. Система працює в сфері житлової та промислової нерухомості, транспортних засобів, земельних ділянок, лісу, майна банкрутів, об’єктів малої приватизації.

Прозорро також планує працювати з арештованим та конфіскованим майном. Асоціація зі свого боку намагається уникнути монополізації жодного ринку. Акредитовані майданчики, які стали членами Асоціації, допомагають створити належну конкуренцію, підвищити вартість лотів та збільшити фактично отриманий прибуток. Без них неможливо управляти державною власністю. Весь процес продажу проходить з допомогою аукціонів, які організовують згідно з діючим законодавством. Інформація про лоти на учасників знаходиться в відкритому доступі, тому громадськість довіряє системі.

Стати членом організації може кожен охочий. Для цього достатньо надати деякі документи.

Більше інформації на https://aeaep.com.ua/info/rynky-z-iakymy-pratsiuie-asotsiatsiia-birzhovi-i-elektronni-majdanchyky.

від webic-admin