Мала приватизація на майданчику УУБ

Лют 22, 2021 Новини

Можливо, кращаневелика приватизація менш ніж за 2 рокипринесла державі 2 мільярда. За цей час в рамках Prozorro.Sale було проведено 5000 електронних розпродажів, на які подали заявки 3000 членів.  Цікаво, що саме при таких розпродажах базова вартість посилок часто збільшується в кілька разів, що свідчить про надзвичайний інтерес членів до таких товарів.

Що таке приватизація обмеженого масштабу на Prozorro

Мала приватизація-це пропозиція державних і столичних підприємств, оцінка яких не перевищує 240 мільйонів.  Чому провести невелику приватизацію просто?  Чи була угода настільки значущою?  У зв’язку з приватизацією власності, вартість якої не більше300 000 000 гривень, бізнесмени і люди, які просто мають намір відкрити власну справу, можуть знайти цікавий об’єкт і отримати його при першій же можливості, зберігаючи стратегічну відстань від незаконний шантаж і адміністративні формальності.  Завдяки простому і простому інструменту електронного розпродажу для невеликої приватизації, багато людей благословили небеса: хтось купив місце для манікюрного салону, фотостудії, створив власне ранчо і так далі.

Важливим фактором свободи дій при відкритих торгах Prozorro.Sales є їх доступність. Було практично складно вчасно дізнатися про пропозицію таких частин, особливо щодо ресурсів, розташованих в невеликих селищах.  Зазвичай Оцінка власності залишалася неясною, і час від часу бажаючі не могли по-справжньому потрапити на продаж.  Уявлення про невелику приватизацію не обійшлося без таких тонкощів.  В даний час державна і колективна власність ефективно демонструється на простих, відкритих для людей в цілому, і зокрема – на чесних онлайн-торгах, в яких може взяти участь кожен.

Доступні для покупки земельні ділянки видаються Фондом держмайна разом з сусідніми палатами, практично частка останніх перевищує 60%, згодом бартер за невелику приватизацію на Прозорро.  Угоди-потужний інструмент для заповнення найближчих фінансових планів.  По всій країні є маса порівняльних статей, деякі з них дуже захоплюючі. Часто на електронних торгах потенційні покупці отримують доступ до дійсно обраних ресурсів.  Точно так само відкриті невеликі приватизаційні бартери на ProZorro.Sale, що дозволяє учасникам розумно боротися за ділянку і встановлювати для нього розумну ринкову вартість.

Продуктивний продаж за невелику приватизацію на електронних аукціонах

Ви можете взяти участь в онлайн-продажу за невелику приватизацію, зареєструвавшись на сайті Української універсальної біржі, офіційній сторінці Державного підприємства «Прозорро.Продаж».  Ми пропонуємо нашим клієнтам значний ступінь адміністрування та відмінну допомогу.  Адміністратори нашого контактного пункту оперативно дадуть відповідь на всі запити, допоможуть зарахувати і точно оформити заявку на участь в обміні.

Більш детально дізнавайтесь на офіційному сайті біржі: uub.in.ua

від webic-admin