Інтернет магазин

Розробка інтернет магазину

Якщо Ви бажаєте інтернет магазин, який легко просувається в пошукових системах, зручний в користуванні, швидко завантажується і націлений насамперед на продажу – Ви тоді зайшли за адресою.

Ми створюємо сайти, які здатні продавати!

Основні характеристики інтернет магазину

Основна платформи на якій ми створюємо інтернет магазини, це: OpenCart (легка в користуванні, надійна, гнучка).

Створені сайти адекватно відображаються на екранах мобільних пристроїв. А також будь-яких моніторах з нестандартним дозволом і співвідношенням сторін.

Ваш сайт буде правильно відображатися в будь-яких браузерах: Internet Explorer, Opera, FireFox Mozzila, Google Chrome та інші.

Швидкість завантаження дуже важливий показник, який впливає як на просування в пошукових системах, так і на бажання користувачів продовжувати знайомство з веб-сайтом.

Розроблені нами сайти, володіють всіма інструментами і функціями для просування в пошуку Google, Яндекс і інших пошукових систем. Вам не доведеться витрачати зайві гроші на модернізацію сайту в майбутньому.

Вартість створення сайту

МінімальнийСтандартнийУнікальний
від 200 y.eвід 600 y.eвід 1500 y.e
CMS – OpenCart;Шаблонний дизайн;Каталог товарів і корзина покупок;Форма зворотнього зв’язку;Відгуки та коментарі;CMS – OpenCart;Простий дизайн (minimal);Каталог товарів і корзина покупок;Розширені фільтри товарів;Форма зворотнього зв’язку;Відгуки та коментарі;Інтеграція з соціальними мережами;CMS – OpenCart;Унікальний дизайн;Багатомовність;Модуль блог / новини;Каталог товарів і корзина покупок;Розширені фільтри товарів;Функція покупки в один клік;Фото-відео галерея;Форма зворотнього зв’язку;Відгуки та коментарі;Інтерактивна карта проїзду;Інтеграція з соціальними мережами;Інтеграція статистики відвідуваності;SEO оптимізаціяОплата онлайнІнтеграція з 1С, CRM.