Промо-сайт

Промо-сайт – це Інтернет-ресурс, основна мета якого полягає в тому, щоб піднести певний товар, послугу, подію або бренд та схилити покупця саме купити його. В цьому і полягає головна відмінність від сайту-візитки або порталу, в яких подається загальна інформація про всі продукти без акценту на якомусь одному.

osnovnoeotlichielendingaotsayta

Головне завдання промо-сайту – зробити на відвідувачів візуальний ефект , оригінально і в ненав’язливій формі донести до відвідувачів, що даний товар, послуга або захід – це цікаво, актуально і заслуговує на увагу. Для промо-сайтів характерне використання великої кількості графіки та мультимедійних матеріалів.

Текстова інформація промо-сайтів відрізняється спрощеною стилістикою мови. Вона може бути представлена ​​в невимушеній, дружній, а часом, і в смішний формі, що часто не відповідає звичного стилю компанії. Завдяки цьому, спілкування з відвідувачами сайту відбувається в легкій і доступній формі.

Email-Marketing

Створення промо-сайтів особливо вигідно для великих компаній, які хочуть підкреслити якийсь певний товар серед безлічі інших, в ефектному вигляді розповісти клієнтам про його особливості та переваги. Завдання промо-сайту – за короткі терміни привернути увагу клієнтів або колег по бізнесу до конкретного товару, послуги або інформувати про що проходить акції або заході.

ecomerceslide

 

Промо-сайт – це відмінне рішення, як для просування конкретного товару або послуги, так і для формування позитивної репутації компанії в цілому. Незважаючи на свою високу ефективність, даний вид інтернет-реклами відрізняється невисокою ціною, а створення промо-сайту зазвичай відбувається в короткі терміни.