Візитка

Сайт візитка – це повноцінний сайт, з необмеженою кількістю сторінок і великим функціоналом. Сайт візитка – це найкраще рішення по співвідношенню ціна-якість.

Створення сайту візитки може бути виконано як на шаблонному, так і оригінальному дизайні, з панеллю керування сайтом або без неї. Панель управління сайтом дозволяє користувачеві самостійно редагувати тексти, пункти меню/розділи, додавати або видаляти зображення зі сторінок сайту.

Сайт візитка – серйозна можливість для компанії, щоб розширити свій бізнес, збільшити число клієнтів і продажів. Це постійний доступ до інформації про компанії, послуги, продукти для ваших потенційних клієнтів.

-визитка-1-e1443298002720-730x350

Переваги web сайту візитки:

  • Він дає можливість компанії знаходити нових клієнтів і партнерів за допомогою Інтернету.
  • Велика економія фінансів, у порівнянні з традиційними видами реклами.
  • На будь-яких рекламних матеріалах компанія тепер може залишати свою адресу в Інтернеті, куди будь-який зацікавлений споживач завжди може звернутися і отримати більш повну і докладну інформацію.
  • У вашої фірми з’являється можливість більш якісного сервісу при роботі з клієнтом, тому що на відміну від того ж офісу, до сайту можна звернутися в будь-який час доби і отримати всю необхідну інформацію.
  • Різноманітні графічні елементи (прайс-листи або логотипи на фірмових бланках) виглядають набагато привабливіше на екрані, ніж при ксерокопіюванні або при передачі за допомогою факсу.
  • Можливість оперативного редагування інформації. Це робиться легко і просто, не потрібно навіть володіти спеціальними знаннями.
  • Сайт-візитка – це можливість проводити рекламні кампанії в Мережі, а також можливість отримувати прибуток: при високій відвідуваності власник web-сайту може продавати місце на ньому під банерну рекламу або обмінюватися банерами з іншими Інтернет-ресурсами, збільшуючи тим самим відвідуваність своєї сторінки